Ürün Ara

Yemlik Kilit Sistemleri Çeşitleri ve Fiyatları ile başta inekler yer almak üzere, tüm büyükbaş hayvan türleri için beslenme işlemi, inekler, diğer büyükbaş hayvanlar ve hatta tüm çiftlik personeli için de son derece sakin ve ergonomik bir niteliğe sahip olmaktadır. Yemlere, oldukça temiz ve ayrıca tüm problemlerden de uzak bir erişim ile gereken durumlarda ise sağım sonrasında, hayvanları kontrol altına almak ya da tedavi sürecine dâhil etmek gibi, ferdi özellikteki hayvanları ayırma olasılığı da hiç şüphesiz ki; beslenmenin en önemli unsurlarından biri olmalıdır. Yemlik kilidi aracılığı ile veteriner işlemleri açısından, hayvanlar çok rahatlık ile kilit altına alınabilmekte ve yine kilit altında tutulabilmektedir.

 

Yemlik kilit sistemleri açısından, özellikle diyagonal tipteki yem çitleri, yem yolu ile ahırı arasında, son derece sağlam bir ayrım farkı meydana getirmektedir. Başta, yemlik kilidi adresi olmak üzere, sayısız güvenli satış sistemine ulaşmak da mümkündür. Çok fazla ve yoğun sayıda bir hayvan trafiği olmadan, tüm hayvanlar beslenme esnasında iken, birbirlerinden ayrılır ve aynı zamanda da en az yem kaybı ile yemleme prosedürü gerçekleşir. Diyagonal yem çitleri, bilhassa buzağılar, küçükbaş hayvanlar ve de büyükbaş hayvanlar için son derece uygun olarak görülmektedir.

Uzun bir hizmet ömrü: ile sağlam bir çelik boru malzemesine dayalı sağlam bir tasarım; kurulum şeklinin serbestliği ile direk ya da kirişlere de sabitleme kolaylığı ve özellikle de esnek bir kullanım ağı açısından, buzağılarda, küçükbaş hayvanlarda ve bütün büyükbaş hayvanlarda, kolaylık ile kullanılabilmektedir.

 

Diğer yandan, boyun çitleri ise bir diğer seçenek olmak üzere, eğer hayvanların yemlik yolu içerisinde, kilit altına alınması istemiyor ise ve düşük bir maliyet bedeli de aranıyor ise yemlik kilit sistemleri adresi üzerinde yer alan boyun çitleri, bu bağlamda tam da aranılan ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Hayvan yemlik kilidi, hayvanların en önemli zaman dilimi olarak görülen beslenme saatleri içerisinde iken, hem hayvanların gerektiği kadar oranlar doğrultusunda, gerektiği miktarlarda yeterince beslenmesini ve hem de en güvenli ve de ergonomik biçimde, söz konusu faaliyetin uygulanmasını sağlamaktadır.

 

 

Ürün sepetinize eklendi