Kapat
  • Hayvan Yatakları
  • Yemlik Kilit Sistemleri
  • GÜBRE YÖNETİM SİSTEMLERİ
  • KÜÇÜKBAŞ HAYVAN EKİPMANLARI
  • İletişim Bilgileri
sevenspikes.themes.elektronik.common.navigation
$ 2,0000
3,3333

GÜBRE SIYIRICI

Fiyat: 19.950,00 TL
Teslim süresi 3-5 gün iş günü içinde kargoya verilir.
19.950,00 TL

gübre sıyırıcı fiyatları, gübre sıyırıcı çeşitleri, gübre sıyırıcı redüktör, gübre sıyırıcı ölçüleri, gübre sıyırıcı panosu, gübre sıyırıcısı, gübre sıyırıcı ankara, gübre sıyırıcı teknik özellikleri, gübre sıyırıcı kayseri, gübre sıyırıcı antep, gübre sıyırma aparatı, gübre sıyırıcı satın al, ahır gübre sıyırıcı, asistan gübre sıyırıcı, asil gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı boyutları, büyükbaş gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı çalışma sistemi, gübre sıyırıcı nasıl çalışır, çiftliklerde gübre sıyırıcı, çelikel gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı dişlisi, zincirli gübre sıyırıcı dişlisi, delaval gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı ekipmanları, gübre sıyırıcı ebatları, gübre sıyırıcı ikinci el, eys gübre sıyırıcı, elle gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı fiyatları ne kadar, gübre sıyırıcıları fiyatları, satılık gübre sıyırıcı fiyatları, otomatik gübre sıyırıcı fiyatları, halatlı gübre sıyırıcı fiyatları, zincirli gübre sıyırıcı fiyatları, hidrolik gübre sıyırıcı fiyatları, hayvan gübre sıyırıcı fiyatları, gübre sıyırıcı genişliği, gübre sıyırıcı halatlı, gübre sıyırıcı hrs, hidrolik gübre sıyırıcı, hayvan gübre sıyırıcı, ızgaralı gübre sıyırıcı, inek gübre sıyırıcı, ipli gübre sıyırıcı, inci gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı kdv oranı, gübre sıyırıcı konya, gübre sıyırıcı kepçe, gübre sıyırma küreği, küçükbaş gübre sıyırıcı, koçaksan gübre sıyırıcı, kurtsan gübre sıyırıcı, lely gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı makinaları, gübre sıyırıcı makinası, gübre sıyırıcı mekanizması, gübre sıyırma makinası, gübre sıyırma makinesi, gübre sıyırma makinası fiyatları, manuel gübre sıyırıcı, motorlu gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı nedir, gübre sıyırıcı nasıl olmalı, gübre sıyırıcı otomatik, otomatik gübre sıyırıcı teknik özellikleri, otomatik gübre sıyırıcı, özsan gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı parçaları, gübre sıyırıcı pdf, pistonlu gübre sıyırıcı, pars gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı robot, gübre sıyırma sistemleri, gübre sıyırma sistemi, gübre sıyırıcı teknik şartnamesi, tulsan gübre sıyırıcı, traktör gübre sıyırıcı, tekerlekli gübre sıyırıcı, tavuk gübre sıyırıcı, ucuz gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı video, gübre sıyırıcı yorumları, gübre sıyırıcı zincirli, zincirli gübre sıyırıcı, 2.el gübre sıyırıcı

gübre sıyırıcı fiyatları, gübre sıyırıcı çeşitleri, gübre sıyırıcı redüktör, gübre sıyırıcı ölçüleri, gübre sıyırıcı panosu, gübre sıyırıcısı, gübre sıyırıcı ankara, gübre sıyırıcı teknik özellikleri, gübre sıyırıcı kayseri, gübre sıyırıcı antep, gübre sıyırma aparatı, gübre sıyırıcı satın al, ahır gübre sıyırıcı, asistan gübre sıyırıcı, asil gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı boyutları, büyükbaş gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı çalışma sistemi, gübre sıyırıcı nasıl çalışır, çiftliklerde gübre sıyırıcı, çelikel gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı dişlisi, zincirli gübre sıyırıcı dişlisi, delaval gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı ekipmanları, gübre sıyırıcı ebatları, gübre sıyırıcı ikinci el, eys gübre sıyırıcı, elle gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı fiyatları ne kadar, gübre sıyırıcıları fiyatları, satılık gübre sıyırıcı fiyatları, otomatik gübre sıyırıcı fiyatları, halatlı gübre sıyırıcı fiyatları, zincirli gübre sıyırıcı fiyatları, hidrolik gübre sıyırıcı fiyatları, hayvan gübre sıyırıcı fiyatları, gübre sıyırıcı genişliği, gübre sıyırıcı halatlı, gübre sıyırıcı hrs ahır malzemeleri, çiftlik ekipmnaları

Konyada hidrolik gübre sıyırıcı, hayvan gübre sıyırıcı, ızgaralı gübre sıyırıcı, inek gübre sıyırıcı, ipli gübre sıyırıcı, inci gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı kdv oranı, gübre sıyırıcı konya, gübre sıyırıcı kepçe, gübre sıyırma küreği, küçükbaş gübre sıyırıcı, koçaksan gübre sıyırıcı, kurtsan gübre sıyırıcı, lely gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı makinaları, gübre sıyırıcı makinası, gübre sıyırıcı mekanizması, gübre sıyırma makinası, gübre sıyırma makinesi, gübre sıyırma makinası fiyatları, manuel gübre sıyırıcı, motorlu gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı nedir, gübre sıyırıcı nasıl olmalı, gübre sıyırıcı otomatik, otomatik gübre sıyırıcı teknik özellikleri, otomatik gübre sıyırıcı, özsan gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı parçaları, gübre sıyırıcı pdf, pistonlu gübre sıyırıcı, pars gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı robot, gübre sıyırma sistemleri, gübre sıyırma sistemi, gübre sıyırıcı teknik şartnamesi, tulsan gübre sıyırıcı, traktör gübre sıyırıcı, tekerlekli gübre sıyırıcı, tavuk gübre sıyırıcı, ucuz gübre sıyırıcı, gübre sıyırıcı video, gübre sıyırıcı yorumları, gübre sıyırıcı zincirli, zincirli gübre sıyırıcı, 2.el gübre sıyırıcı

gübre sıyırıcı fiyatları, gübre sıyırıcı çeşitleri, gübre sıyırıcı redüktör, gübre sıyırıcı ölçüleri, gübre sıyırıcı panosu, gübre sıyırıcısı, gübre sıyırıcı ankara, gübre sıyırıcı teknik özellikleri, gübre sıyırıcı kayseri, gübre sıyırıcı antep, gübre sıyırma aparatı, gübre sıyırıcı satın al,

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

FİYAT AHIR UZUNLUĞUNA GÖRE BELİRLENİR

 REDÜKTÖR YILMAZ MARKA RV SERİSİ 1.5 KW 

 13 MM ISIL İŞLEM GÖRMÜŞ ZİNCİR

 YURT İÇİ  &YURT DIŞI MONTAJ YAPILIR

Gübre Sıyırıcılar Ahır içerisinde Biriken Gübreleri Sessiz ve yavaş bir şekilde Hayvanlarınızı Rahatsız Etmeden Periyodik Olarak Sıyırarak Hayvanlarınız için sağlıklı ve temiz bir yaşama ortamı sağlar. Otomatik çalışma zamanı ayarlaması ve hareket durdurma sensörü sayesinde istenilen yerde stop etme özelliği vardır. Elektronik kontrol panelimiz ile ayrıca Sıyırıcı çalışma hızını da kendiniz ayarlayabilirsiniz.
Ahır düzenine ve işletme tercihlerinize bağlı olarak iki farklı sıyırıcı tipimizden birini seçebilirsiniz.

Zafer Gübre Sıyırıcılar ahır içerisinde biriken gübrelerinizi sessiz ve yavaş bir şekilde hayvanlarınızı rahatsız etmeden periyodik olarak sıyırarak hayvanlarınız için sağlıklı ve temiz bir yaşama ortamı sağlar. Otomatik çalışma zamanı ayarlaması ve hareket durdurma sensörü sayesinde istenilen yerde stop etme özelliği vardır.

1,5 KW Yılmaz Redüktör

Zaman Ayarlamalı Pano

Aşırı Yük Uyarı Sistemi

Kışın donmaması için Kış Modu Özelliği

13 mm. Kalibreli Zincir

6-20 mm Isıl İşlem görmüş kürekler

Sfero Çelik Döküm Dişli ve Kasnak

Statik Fırın Boya

Zafer Gübre Sıyırıcı Teknik Özellikleri:

Zafer Gübre Sıyırıcılar da 13 mm kalibreli zincir kullanarak sıyırma işlemi yaptığımız zincrili gübre sıyırıcılarımız da zicirlerimiz ısıl kalibre işleminden geçtikten sonra kullanıcıya ulaşmaktadır. Zincir de kalibre işlemi gübre sıyırıcılarımızda zicir kopması sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Zafer Gübre sıyırıcılar da 1,5 kw motor gücüne sahip Yılmaz Redüktör kullanmaktayız. Redüktörümüzün 125 metreye kadar sorunsuz gübre sıyırma garantisi vardır. 
Zafer Zincirli Gübre sıyırıcılarımız Elektronik pano desteği sayesinde otomatik zamanlama, önüne yatan hayvanların rahatsız olmaması için aşırı yük uyarı sistemi ile sorunsuz çalışmaktadır.

Gübre sıyırıcılarımız da ayrıca kışın soğukda da zincirin donmaması için otomatik kış modu özelliği vardır. 

Zafer Gübre sıyırıcılarımız ayrıca sensör sistemine sahiptir. Bu sayede gübre sıyırıcılar iki ayrı kürek ile aynı anda çalışabilirler. Gübre sıyırıcılarımızın küreklerinden biri gübre çukuruna doğru biriken gübreyi sıyırarak ilerlerken diğer gübre sıyırıcı küreği geriye doğru sıyırma kanatlarını kaldırarak boş olarak geri gelecektir. 
Yön çevirici kasnaklar sayesinde her iki yoldaki gübreyi de rahatlıkla temizleyen gübre sıyırıcımız bu özelliği ile gübrenin gübre çukuruna ya da bina bitiminde istediğiniz noktaya kadar dökülmesini de sağlamaktadır. 
Zafer Gübre Sıyırıcı'nın bir diğer kullanışlı özelliği ise zincir gerdirme sisteminin kollu kriko ile yapılmasıdır. Bu sayede gübre sıyırıcılarda zincir sünme sorunu rahatlıkla çözülmektedir.

Zafer Gübre Sıyırıcı Montaj Öncesi Ahırda Yapılması Gerekenler:

Yanlış bilinen bir uygulama tüm zincirli gübre sıyırıcılar da zincir kanalı olarak da tabir edilen 'U' demirinin konulması zorunluluğudur. Gübre sıyıırıcılar da 'U' demiri'nin amacı küreklerin sıyırma esnasında her iki kanadının da önündeki gübreyi aldıktan sonra yalpalamadan çalışmasıdır. Eğer gübre sıyırıcı kürek genişliğiniz  100 cm'in altında ise 'U' demiri döşemenize gerek yoktur. Bu durumda Zafer Gübre sıyırıcılar da gezici 'U' demirleri rahatlıkla işinizi görecektir. Genişliği 100 cm üzerinde bir gübre sıyırıcı küreği kullanmak istiyorsanız mutlaka 'U' demiri döşemesi yapmalısınız. Bu durumda Zafer Gübre Sıyırıcı mekanizması için kullanacağınız 'U' demiri 65 lik ya da 85 lik olarak tabir edilen ve her biri 6 metre boyunda olan 'U' demirleri olmalıdır.

Zafer Gübre sıyırıcıların montajı için bina girş ve çıkışlarında içeride gübre sıyırıcı yolu ile aynı kota sahip beton zeminlerin olması gerekmektedir. Bu betonlarda ölçümüz gübre sıyırıcı kulesi için 100x150 cm ve gübre sıyırıcı yön çevirici kasnaklar için 100x100 cm olmalıdır.

Zafer Gübre sıyırıcıların montajı için bina da 380 V. elektrik tesisatı ya da en az 7,5 KW 380 V. elektrik üretebilen jeneratör bulunması gerekmektedir. Ekibimiz Elektronik pano ayarlarını da istediğiniz kullanma şekline bağlı olarak ayarlayıp gübre sıyrıcımızı kullanımıza hazır hale getirecektir.

Zafer Gübre Sıyırıcı Montajı

Gübre sıyırıcılarımızın montajı tamamen profesyonel ekibimiz ile yerinde yapılmaktadır.

Zafer Gübre Sıyırıcı Montaj Sonrası Teknilk Servis ve Kullanıcı Bakımı:

Gübre sıyırıcılarımız montaj sonrasında 24 ay teknik garantiye sahiptir. Bu süreçte kullanıcımızın yapması gerekenler sadece haftakık ve aylık yağ bakımları ve zincir sünme kontrolüdür. Bunlar düzenli olarak yapılmasına rağmen gübre sıyırıcılarımız da çözülemeyen teknik sorun var ise ekibimiz yerinde destek için gelecektir.

Ürün Etiketleri